Lied van een dode

Shaw, William

€ 9,99
Inclusief btw
het iconische jaar 1968 zal nooit meer hetzelfde lijken, William Shaw, Ebook
Aantal
Dit is een digitale versie. U bestelt dit als een gewoon boek, maar ontvangt enkel een downloadlink.

Bij de aankoop van dit product ontvang je 9 proxispunten. Je winkelwagen bevat dan 9 proxispunten die je kan omzetten in een waardebon van € 0,45.

Bernard Shaw, Lied van een dode

London, oktober 1968. In een steegje achter de Abbey Road Studios is een jonge vrouw gevonden, naakt en gewurgd, haar identiteit een mysterie. De omstreden rechercheur Cathal Breen leidt het onderzoek en wordt bijgestaan door zijn nieuwe collega, agente Helen Tozer: een onhandige kletskous, plattelandsmeisje en de eerste vrouw op de afdeling moordzaken.

Het is Tozers gewiekstheid die aanwijzingen oplevert over de toedracht van de moord. Ze volgen een spoor van bloedvergieten, diep de provincie in, waar Breen en Tozer steeds dichter bij een moordenaar komen die alles te verliezen blijkt te hebben.

Een lied van dode lippen is een thriller die je in één adem uitleest, voor de liefhebbers van Jo Nesbø en Arnaldur Indridason.

`Een eersteklas thriller, die zich afspeelt aan de dampende zelfkant van de swingende jaren zestig... Het iconische jaar 1968 zal nooit meer hetzelfde lijken.' C.J. Sansom, schrijver van Winter in Madrid

`Een meeslepend verhaal.' The Guardian

`Overtuigende sfeer, levendige dialogen en een geweldig politieduo.' The Times
PX9789024561773

Productspecificaties

Auteur
(7)
Shaw, William  
Reeks
(12)
Cathal Breen  
Genre
(10)
Thriller & Spanning  
Fonds
(28)
Luitingh Sijthoff  
Uitvoering
(3)
EPUB2 met digitaal watermerk  
Uitgavedatum
(32)
15/01/2014
Pagina's
(8)
368
Nieuw product