EMILY ETERNAL

M. G. Wheaton

€ 13,99
Inclusief btw
Ebook
Aantal
Levertijd: onbekend
Meer info

Bij de aankoop van dit product ontvang je 13 proxispunten. Je winkelwagen bevat dan 13 proxispunten die je kan omzetten in een waardebon van € 0,65.

The astonishing debut novel by M. G Wheaton - perfect for fans of Becky Chambers and James Smythe.
PX9781473681972

Productspecificaties

Auteur
(7)
M. G. Wheaton  
Genre
(10)
SF / Fantasy  
Fonds
(28)
Hodder & Stoughton  
Uitvoering
(3)
Paperback  
Uitgavedatum
(32)
03/03/2020
Pagina's
(8)
304
Nieuw product