Noorderzon

Noortje Brink

€ 4,99
Inclusief btw
Ebook
Aantal
Dit is een digitale versie. U bestelt dit als een gewoon boek, maar ontvangt enkel een downloadlink.

Bij de aankoop van dit product ontvang je 4 proxispunten. Je winkelwagen bevat dan 4 proxispunten die je kan omzetten in een waardebon van € 0,20.

Noortje Brink keert terug met de nieuwe, meeslepende thriller Noorderzon. Voor de fans van Suzanne Vermeer, Kiki van Dijk en Linda van Rijn. Saskia heeft, anderhalf jaar nadat ze haar partner heeft verloren door een ongeluk, de liefde opnieuw gevonden in Jochem. Hij is knap en charmant en hun zoons Vigo en David kunnen het goed met elkaar vinden. Jochems vorige relatie is niet goed geëindigd en hij zit daardoor diep in de schulden. Als bedankje en als terugbetaling voor het geld dat Saskia hem geleend heeft, verrast hij haar met een reisje naar Legoland in Denemarken. Alhoewel Saskia het heel spannend vindt – dit is hun eerste vakantie samen – gaan zij en Vigo mee. De vakantie verloopt goed, totdat de ex van Jochem ineens voor haar neus staat. Wat wil deze vrouw van haar? Waarom laat ze Saskia niet met rust?
PX9789047207306

Productspecificaties

Auteur
(7)
Noortje Brink  
Genre
(10)
Literatuur & romans  
Fonds
(28)
Loft Books  
Uitgavedatum
(32)
07/06/2022
Nieuw product