Italiaanse nachten 3 - Sicilië / e-book

Cao, Irene

€ 6,99
Inclusief btw
Irene Cao, Ebook
Aantal
Dit is een digitale versie. U bestelt dit als een gewoon boek, maar ontvangt enkel een downloadlink.

Bij de aankoop van dit product ontvang je 6 proxispunten. Je winkelwagen bevat dan 6 proxispunten die je kan omzetten in een waardebon van € 0,30.

Elena's leven staat totaal op zijn kop. Ze heeft haar relatie verbroken om bij haar grote liefde Leonardo te zijn, maar hij blijkt een geheim te hebben. Alles ontglipt haar: haar baan, de liefde, vriendschappen en haar geluk. Elke avond stort ze zich in een nieuw avontuur met een andere man, tot ze een ongeluk krijgt. Ze komt bij in het ziekenhuis, waar tot haar verbazing Leonardo aan haar bed staat. Hij wil haar verdriet wegnemen. Maar Leonardo heeft nog niet afgerekend met een demon uit zijn verleden... De Italiaanse nachten-serie is de sensuele Italiaanse trilogie die lezeressen diept raakt. 'Romantische en spannende trilogie' - Italië Magazine `Leonardo mag bij mij wel langskomen in de keuken!' Wil `Boeiend en aantrekkelijk. Ik ben verliefd op de personages!' Valerie Voor de lezers van Mijn Man en Negentig dagen Genevieve.
PX9789401601597

Productspecificaties

Auteur
(7)
Cao, Irene  
Reeks
(12)
Italiaanse nachten  
Genre
(10)
Literatuur  
Fonds
(28)
Xander Uitgevers B.V.  
Uitvoering
(3)
EPUB2 met digitaal watermerk  
Uitgavedatum
(32)
16/01/2014
Nieuw product