Droogte

Ralf Mohren

€ 20,99
Inclusief btw
Vijftien jaar zonder alcohol: leren leven in het volle licht, Paperback
Aantal
Wordt verstuurd binnen: Ca. 3 werkdagen
Meer info

Bij de aankoop van dit product ontvang je 20 proxispunten. Je winkelwagen bevat dan 20 proxispunten die je kan omzetten in een waardebon van € 1,00.

Vol humor en met soms schrijnend zelfinzicht schrijft Mohren over zijn huwelijk, zijn werk, zijn kinderen en zijn pogingen te leren leven met zijn nuchtere zelf

Voor de lezers van Elke Geurts en Henk van Straten en Hallo, muur van Erik Jan Harmens

â??Genadeloos eerlijk en pijnlijk grappig, deze spiegel vol barsten.â?? Leon Verdonschot

â??Ik las Droogte en ik voelde nattigheid. Een ontroerend, openhartig boek. Dat hakt erin.â?? Jack Poels, zanger van Rowwen Hèze

Ralf Mohren drinkt niet meer, al bijna vijftien jaar. Bloemen, veren en slingers! Maar Droogte is geen verkapt juichverhaal over het achter je laten van een verslaving. Drank bedekte jaren alles onder een zware vochtige deken en eenmaal in het volle licht wordt de schade zichtbaar. Bijvoorbeeld zijn huwelijk: hebben de jaren achterstallig onderhoud de fundering voorgoed gesloopt of is liefde ondanks alles genoeg?

Droogte is het eerlijke, schurende verhaal van een man die zich krampachtig vasthoudt aan een dun touw. Maar er is ook lucht, in de taal, in de humor, en er is winst: in kleine dingen die verborgen bleven in het dimlicht en groots blijken te zijn. Er is muziek, er is voetbal, er zijn vrienden, er is de liefde, en boven alles is daar zijn gezin. Mohren schrijft over veel meer dan verslaving. Hij schrijft over het leven zelf, de twijfel hoe daar grip op te krijgen en de verwondering over het stelselmatig mislukken hiervan.

De pers over Tonic

â??Ralf Mohren is Bukowski in de polder. Wat een moedig boek: het bezorgt je een enorme kater en het enige wat gaat helpen is het volgende boek van Ralf Mohren.â?? Frank Lammers over Tonic

â??Het zijn maar woorden op papier, zoals het motto van Bukowski luidt, maar jezus, wat hakken die erin.â?? LINDA.

â??Dit boek lest alle dorst.â?? Myrthe van der Meer, auteur van PAAZ

â??Een van alcohol, introspectie en schrijftalent doordrenkte bekentenisroman.â?? Annemarie Oster

â??Mohren schrijft gemakkelijk, in prettige, eigentijdse taal.â?? Eindhovens Dagblad

â??Het verhaal van Arthur is levensecht, rauw, indrukwekkend.â?? Hebban.nl

Ralf Mohren (1970) studeerde Nederlandse taal- en letterkunde aan de Universiteit Utrecht en geeft les op een middelbare school. Hij woont met zijn gezin in Eindhoven.

Eerder verschenen de romans Tonic en De hemel is

PX9789029092265

Productspecificaties

Auteur
(7)
Ralf Mohren  
Genre
(10)
Literaire non-fictie  
Thema
(64)
Autobiografie: literair,   Memoires,   Omgaan met verslaving  
Thema locatie
(67)
Eindhoven  
Trefwoorden
(73)
alcohol,   autobiografie,   dry january,   eindhoven,   erik jan harmens,   henk van straten,   huwelijk,   leraar,   memoir,   middelbare school|||trefwoor  
Fonds
(28)
J.M. Meulenhoff  
Uitvoering
(3)
Paperback  
Uitgavedatum
(32)
07/01/2021
Uitgavejaar
(74)
2021  
Taal
(39)
Nederlands  
Volume
(2)
211mm, 135mm, 22mm
Pagina's
(8)
256
Druk
(30)
1
Herdruk
(62)
Nee
Nieuw product