Eerlijk zeggen

Eva Hoeke

€ 16,99
Inclusief btw
Hoeke, Eva, Paperback
Aantal
Wordt verstuurd binnen: Ca. 3 werkdagen
Meer info

Bij de aankoop van dit product ontvang je 16 proxispunten. Je winkelwagen bevat dan 16 proxispunten die je kan omzetten in een waardebon van € 0,80.

Geestig, persoonlijk en herkenbaar: Eva Hoeke schrijft kleine verhalen over grote gebeurtenissen, en andersom

Voor de lezers van Sylvia Witteman, Paulien Cornelisse en Marcel van Roosmalen

Eva Hoekes observaties zijn herkenbaar, geestig en raken de lezer vol in het gezicht, of liever nog: in het hart. Verhalen over koffiedrinken met de schilders, vallen met de fiets, mensen die zich overal mee bemoeien en mensen die daar juist te beschroomd voor zijn, over de verhuizing van stad naar dorp, hoop en heimwee, oude en nieuwe vrienden en natuurlijk over De Dochters en De Man, in wie men schrijver en televisiepersoonlijkheid Marcel van Roosmalen zou kunnen herkennen.

Het zijn kleine verhalen over grote gebeurtenissen, en andersom. Bij elkaar vormt Eerlijk zeggen een kroniek van het moderne Nederland.

Over Eva Hoeke:

â??Niemand schrijft mooier over het dagelijks leven. Koop, geef, lees Eva Hoeke.â?? - Roxane van Iperen, auteur van 't Hooge Nest

â??Eva Hoeke snapt de wereld, de mens & het leven - lezen!â?? - Pieter Waterdrinker, auteur van o.a. De rat van Amsterdam



Eva Hoeke (1979) is journalist en schrijft een wekelijkse column voor Volkskrant Magazine. Verder interviewt ze voor onder andere Volkskrant en LINDA. en was ze tafeldame bij DWDD. Eerder verscheen v

PX9789029094313

Productspecificaties

Auteur
(7)
Eva Hoeke  
Genre
(10)
Literaire non-fictie  
Thema
(64)
Humor,   Kortverhalen,   Literaire essays  
Thema locatie
(67)
Amsterdam  
Trefwoorden
(73)
actueel,   cadeau,   columns,   de volkskrant,   dwdd,   familie,   humor,   journalist,   marcel van roosmalen,   sylvia witteman  
Fonds
(28)
J.M. Meulenhoff  
Uitvoering
(3)
Paperback  
Uitgavedatum
(32)
03/11/2020
Uitgavejaar
(74)
2020  
Taal
(39)
Nederlands  
Volume
(2)
210mm, 136mm, 23mm
Pagina's
(8)
208
Druk
(30)
1
Herdruk
(62)
Nee
Nieuw product