Dit heb je verdiend

Carla Kovach

€ 20,00
€ 18,80 € 1,20 korting
Inclusief btw
De perfecte vrouw. Het perfecte huis. De perfecte moord?, Kovach, Carla, Paperback
Aantal
Wordt verstuurd binnen: Ca. 3 werkdagen
Meer info

Bij de aankoop van dit product ontvang je 18 proxispunten. Je winkelwagen bevat dan 18 proxispunten die je kan omzetten in een waardebon van € 0,90.

Na het lovend ontvangen Stil maar verschijnt nu de tweede thriller met rechercheur Gina Harte in de hoofdrol.

â??Een pageturner met een finale die je je nagels kost.â?? Libelle over Stil maar, boek van de maand juni

Het enige geluid in huis waren zijn voetstappen in de gang. Zodra hij het licht had aangeknipt, zag hij het bloedspoor over de vloer. Zijn hart begon te bonzen terwijl hij langs het bloed  naar de keuken sloop. â??Melissa?â?? Hij legde zijn oor tegen  de keukendeur.

Melissa Sanderson leek het perfecte leven te hebben: een heerlijk gezin en een prachtig huis in een rustige buitenwijk. Nu is ze dood en vertoont haar gewurgde lichaam bewijs van eerdere verwondingen. De plaats delict doet detective Gina Harte terugdenken aan haar eigen inktzwarte verleden â?? en juist dat maakt haar vastbesloten de moordenaar te vinden. Is het Melissaâ??s echtgenoot, met zijn losse handjes? Haar door jaloezie verteerde minnaar? Of is er nóg iemand in het spel â?? iemand die Melissa al enige tijd in de gaten hield en die inmiddels zijn volgende slachtoffer in het vizier heeft?

In de pers
â??Een echte pageturner.â?? Leidsch Dagblad

â??Stil maar weet M.J. Arlidge en Robert Bryndza te evenaren. Zodra je de eerste zin leest, kun je het boek niet meer wegleggen.â?? NBD Biblion

â??Pageturner-spanning en uiteindelijk een finale die je je nagels kost. Deze nieuwe serie over detective Gina Harte is een aanrader voor fans van M.J. Arlidge en Robert Bryndza!â?? Boekenleven.nl

â??We kijken uit naar de volgende thriller met Gina Harte in de hoofdrol.â?? Thrillzone.nl

â??Een prachtig eerste deel van een serie â?? Carla Kovach maakt je direct nieuwsgierig naar hoe het verdergaat.â?? ***** Chicklit.nl

Carla Kovach was theaterschrijver en actrice voor ze zich toelegde op het schrijven van thrillers. Inmiddels is ze fulltime schrijfster en ­mede-eigenaar van een film-, fotografie- en videoproductiebedrijf. Ze woont in Reddi

PX9789022588260

Productspecificaties

Auteur
(7)
Carla Kovach  
Vertaler
(27)
Barbara Lampe  
Reeks
(12)
Gina Harte  
Volgnummer
(24)
4
Genre
(10)
Thrillers & spanning  
Thema
(64)
Misdaad en mystery: vrouwelijke detectives,   Psychologische thriller,   Verhalend thema: sociale problematiek  
Trefwoorden
(73)
huiselijk geweld,   liefde,   moord,   overspel,   verraad  
Fonds
(28)
Boekerij  
Uitvoering
(3)
Paperback  
Uitgavedatum
(32)
10/11/2022
Uitgavejaar
(74)
2020  
Taal
(39)
Nederlands  
Volume
(2)
215mm, 140mm, 30mm
Pagina's
(8)
320
Druk
(30)
5
Herdruk
(62)
Ja
Nieuw product