De gastenlijst

Lucy Foley

€ 20,99
Inclusief btw
Het feest van het jaar. Wie zou er geen moord doen voor een plekje op…, Paperback
Aantal
Wordt verstuurd binnen: Ca. 3 werkdagen
Meer info

Bij de aankoop van dit product ontvang je 20 proxispunten. Je winkelwagen bevat dan 20 proxispunten die je kan omzetten in een waardebon van € 1,00.

De razend spannende opvolger van De jachtpartij, voor de fans van Agatha Christie, Ruth Ware en Liane Moriarty.

â??De gastenlijst zette me tot het einde toe op het verkeerde been. Een klassieke whodunit en briljante psychologische thriller in één.â?? Kate Mosse
 

Dertien gasten. Eén lijk.

Jules en Will kunnen hun geluk niet op. Eindelijk is het zover: hun bruiloft op een schitterend eiland voor de Ierse kust.
Terwijl de laatste voorbereidingen worden getroffen en de gasten langzaam binnendruppelen, nadert er een storm. Wanneer die in alle hevigheid losbarst, kan niemand nog van het eiland af. Oud zeer steekt de kop op, lang vergeten  vetes worden uitgevochten en de stemming op het eiland wordt alsmaar grimmiger. Maar niemand kon vermoeden dat een van de aanwezigen in staat was tot moord.

Iedereen heeft geheimen. Iedereen heeft een motief.

Een van hen zal het eiland niet levend verlaten.

Maar wie?


In de pers

â??Ik had niet verwacht dat Foley een nóg beter boek zou schrijven dan De jachtpartij, maar zie hier! De gastenlijst is adembenemend.â?? Alex Michaelides, bestsellerauteur van De stille patiënt

â??Een ijzersterke, meeslepende thriller die je in een ruk wilt uitlezen. Ik hoop dat Foley nog meer thrillers gaat schrijven die net zo goed zijn als De jachtpartij.â?? Hebban.nl

â??Cluedo in boekvorm.â?? LINDA.

â??Spannend en origineel.â?? Trouw

Lucy Foley woont in Londen en is naast schrijver ook redacteur bij een uitgeverij. Haar thrillers De jachtpartij, De gastenlijst en Het appartement waren nummer 1 bestsellers en werden bejubeld door recensenten e

PX9789022591765

Productspecificaties

Auteur
(7)
Lucy Foley  
Vertaler
(27)
Ans van der Graaff  
Genre
(10)
Thrillers & spanning  
Thema
(64)
Klassieke misdaad en mysteryfictie,   Psychologische thriller  
Thema locatie
(67)
Ierland  
Trefwoorden
(73)
achterdocht,   claustrofobisch,   eiland,   moord,   vrienden  
Fonds
(28)
Boekerij  
Uitvoering
(3)
Paperback  
Uitgavedatum
(32)
06/11/2020
Uitgavejaar
(74)
2020  
Taal
(39)
Nederlands  
Volume
(2)
232mm, 151mm, 32mm
Pagina's
(8)
352
Druk
(30)
3
Herdruk
(62)
Ja
Nieuw product