Het laatste leven

Peter Mohlin

€ 21,99
€ 20,67 € 1,32 korting
Inclusief btw
Een John Adderley-thriller, Paperback
Aantal
Wordt verstuurd binnen: Ca. 3 werkdagen
Meer info

Bij de aankoop van dit product ontvang je 20 proxispunten. Je winkelwagen bevat dan 20 proxispunten die je kan omzetten in een waardebon van € 1,00.

Winnaar Zweedse Crimetime Award voor beste thrillerdebuut van het jaar! Scandinavische crime met internationale allure, voor lezers van Jo Nesbø, Stieg Larsson en Lars Kepler Wanneer FBI-agent John Adderley na een mislukte infiltratie in een drugskartel met schotwonden in een ziekenhuis in Baltimore ontwaakt, weet hij dat hij zo snel mogelijk van de radar moet verdwijnen. Hij krijgt een nieuwe identiteit en vertrekt naar zijn geboorteland Zweden. Daar wordt hij onderdeel van het coldcaseteam van Karlstad dat zich bezighoudt met een tien jaar oude vermissingszaak. De verdwijning van het tienermeisje Emelie Bjurwall is voor iedereen altijd een raadsel gebleven. De politie heeft destijds wel wat sporen op een hoge klif aangetroffen, maar het lichaam van de miljonairsdochter is nooit gevonden. Met zijn Amerikaanse mentaliteit kost het John moeite een plek te vinden tussen de Zweden, temeer omdat de zaak persoonlijk is: de hoofdverdachte is namelijk niemand minder dan zijn halfbroer. John bijt zich in de zaak vast, maar moet tegelijkertijd op zijn hoede blijven, want als het drugskartel lucht krijgt van een onconventionele detective die zich ophoudt in een Zweeds provinciestadje is hij zijn leven niet meer zeker� Winnaar MAX Bronzen Vleermuis voor het beste thrillerdebuut.
PX9789402705485

Productspecificaties

Auteur
(7)
Peter Mohlin  
Medeauteurs
(23)
Peter Nyström  
Vertaler
(27)
Corry van Bree  
Reeks
(12)
John Adderley  
Volgnummer
(24)
1
Originele titel
(29)
Det sista livet
Genre
(10)
Thrillers & spanning  
Thema
(64)
Misdaad en mysteryfictie,   Misdaad en mystery: hardboiled crime, fiction noir,   Thriller / spannende fictie  
Fonds
(28)
HarperCollins  
Uitvoering
(3)
Paperback  
Uitgavedatum
(32)
01/09/2020
Uitgavejaar
(74)
2020  
Taal
(39)
Nederlands  
Volume
(2)
226mm, 151mm, 40mm
Pagina's
(8)
448
Druk
(30)
1
Herdruk
(62)
Nee
Nieuw product