Amazonia

James Rollins

€ 10,95
Inclusief btw
Paperback
Aantal
Nog niet verschenen

Bij de aankoop van dit product ontvang je 10 proxispunten. Je winkelwagen bevat dan 10 proxispunten die je kan omzetten in een waardebon van € 0,50.



A fantastic mystery adventure from the author of "Altar Of Eden" and "Map Of
Bones", set in the Amazon rainforest. In the tradition of Dan Brown and Raymond
Khoury. '"Amazonia" is a nonstop, thrill-a-minute ride. This is just the book
for Indiana Jones fans!' Tess Gerritsen

|extSCBK2|

PX9780752883847

Productspecificaties

Auteur
(7)
James Rollins  
Genre
(10)
Thriller & Spanning  
Fonds
(28)
Orion  
Uitgavedatum
(32)
01/01/2011
Taal
(39)
Nederlands  
Volume
(2)
199, 106, 35
Pagina's
(8)
528
Druk
(30)
1
Nieuw product