Het huis onderaan de klif

Sharon Gosling

€ 17,50
€ 16,45 € 1,05 korting
Inclusief btw
Paperback
Aantal
Wordt verstuurd binnen: Ca. 3 werkdagen
Meer info

Bij de aankoop van dit product ontvang je 16 proxispunten. Je winkelwagen bevat dan 16 proxispunten die je kan omzetten in een waardebon van € 0,80.

In 'Het huis onderaan de klif' van Sharon Gosling is chef Anna na een verbroken relatie van twintig jaar toe aan een nieuwe start. Ze verhuist naar Crovie, een klein vissersdorpje aan de oostkust van Schotland, maar eigenlijk heeft ze meteen spijt. Zodra ze het dorp en de mensen beter leert kennen, vindt ze ook zichzelf en haar liefde voor koken weer terug. Ze besluit haar keuken om te toveren in een kleine lunchclub. Haar leven lijkt eindelijk weer de goede kant op te gaan, zolang niets haar nieuwgevonden geluk verpestâ?¦ 'Het huis onderaan de klif' is een heerlijke romance om bij weg te dromen. Voor de lezers van Katie Fforde en Santa Montefiore.

Sharon Gosling schreef jarenlang als tijdschriftjournalist en publiceerde daarnaast non-fictie tie-ins voor o.a. 'Wonder Woman' en 'Tomb Raider'. Na meerdere kinderboeken is 'Het huis onderaan de klif' haar eerste roman.

PX9789020543759

Productspecificaties

Auteur
(7)
Sharon Gosling  
Originele titel
(29)
The house beneath the cliffs
Genre
(10)
Literatuur & romans  
Thema
(64)
Hedendaagse levensstijl fictie,   Hedendaagse romantiek,   Moderne en hedendaagse fictie,   Vertaalde fictie  
Thema locatie
(67)
Schotland  
Fonds
(28)
Z&K  
Uitvoering
(3)
Paperback  
Uitgavedatum
(32)
24/08/2021
Uitgavejaar
(74)
2021  
Taal
(39)
Nederlands  
Volume
(2)
210mm, 140mm, 27mm
Pagina's
(8)
320
Druk
(30)
1
Herdruk
(62)
Nee
Nieuw product