Familie op de vlucht

Diney Costeloe

€ 12,99
Inclusief btw
Paperback
Aantal
Wordt verstuurd binnen: Ca. 3 werkdagen
Meer info

Bij de aankoop van dit product ontvang je 12 proxispunten. Je winkelwagen bevat dan 12 proxispunten die je kan omzetten in een waardebon van € 0,60.

Familie op de vlucht is opnieuw een hartverscheurend verhaal van Diney Costeloe, de bestsellerauteur van De verloren kinderen en Het meisje zonder naam.

Duitsland, 1937. Naarmate de naziâ??s het land verder in hun greep krijgen, wordt Joden het leven steeds moeilijker gemaakt. Er komen wetten die hun verbieden op bepaalde plekken te komen, niet-Joden in dienst te nemen, en bepaalde beroepen uit te oefenen. Ruth en Kurt moeten toekijken hoe hun vier kinderen, Laura, Inge en de tweeling Peter en Hans, getreiterd en vernederd worden.
Als Kurt wordt opgepakt en hun winkel in brand wordt gestoken, ziet Ruth geen andere mogelijkheid dan met de kinderen aan de hand te vluchten. Maar waar kunnen ze heen, waar zijn ze nog veilig? Wat volgt is een wanhopige zwerftocht door een land waarin helden en verraders er precies hetzelfde uitzienâ?¦

â??Spannend en invoelend. Emotionele rollercoaster die je bij de keel grijpt.â?? Hebban.nl


â??Spannend, met actie op iedere bladzijde. Een ode aan de mens in opstand tegen grof onrecht.â?? NBD Biblion


Een hartverscheurende en meeslepende roman voor fans van Lucinda Riley, Santa Montefiore en Sarah Lark.

Diney Costeloe groeide op met boeken omdat haar vader uitgever was in Londen. Met De verloren kinderen brak ze internationaal door: ze heeft inmiddels wereldwijd meer dan een half miljoen boeken verkocht. Het meisje zonder naam, F

PX9789026154157

Productspecificaties

Auteur
(7)
Diney Costeloe  
Originele titel
(29)
The runaway family
Genre
(10)
Literatuur & romans  
Thema
(64)
Familiesaga’s,   Historische fictie,   Hulp bij ontsnappen en ontwijken,   Vertaalde fictie  
Thema periode
(66)
Duitsland: nationaalsocialistische periode (1933 - 1945)  
Fonds
(28)
De Fontein Romans & Spanning  
Uitvoering
(3)
Paperback  
Uitgavedatum
(32)
01/12/2020
Uitgavejaar
(74)
2020  
Taal
(39)
Nederlands  
Volume
(2)
201mm, 125mm, 28mm
Pagina's
(8)
368
Druk
(30)
5
Herdruk
(62)
Ja
Nieuw product