Het feest

Elizabeth Day

€ 13,99
€ 13,15 € 0,84 korting
Inclusief btw
Paperback
Aantal
Wordt verstuurd binnen: Ca. 3 werkdagen
Meer info

Bij de aankoop van dit product ontvang je 13 proxispunten. Je winkelwagen bevat dan 13 proxispunten die je kan omzetten in een waardebon van € 0,65.

Dwarsligger 682 is Het feest van Elizabeth Day, een ontluisterende roman over obsessie, verraad, privilege en hypocrisie in het hart van het Britse establishment. Voor de fans van Brideshead Revisited en De verloren geschiedenis.

Martin Gilmour en Ben Fitzmaurice zijn al vijfentwintig jaar beste vrienden, vanaf het moment dat ze elkaar ontmoetten op Burtonbury School. Ze vormen een apart stel: een arbeiderszoon en de golden boy uit een aristocratische familie. Martin weet dat er door anderen vraagtekens worden gezet bij hun vriendschap, maar hij doet alles voor Ben. Hij bewaart zelfs Bens grootste geheim.

Op Bens veertigste verjaardag, omringd door het Britse establishment dat zich laaft aan champagne en drugs, bekruipt Martin voor de zoveelste keer het gevoel dat hij er niet bij hoort. Ook zijn vrouw Lucy, die al vanaf het begin argwaan koestert, voelt dat er onheil in de lucht hangt. Maar Ben zou nooit iets doen om de vriendschap op het spel te zetten. Toch?

Het feest is een vlijmscherpe kritiek op de Britse elite en de ongeschreven wetten van de upper class.

***** â??Een heerlijke standensatire en een meeslepende thriller ineen, die wel vergeleken wordt met Donna Tartts De verborgen geschiedenis.â?? â?? Judith Eiselin in NRC Handelsblad

**** â??Een vlijmscherpe fileersessie van de zogenaamde elite, English Style. Je kunt erom lachen. Huilen mag ook.â?? â?? Koen Eykhout in De Limburger

'Wat hebben we zin in deze inkzwarte psychologische thriller over de ongeschreven wetten van de Britse Upper class.' â?? De VPRO-gids

Elizabeth Day is auteur, journalist en podcastmaker. Ze schreef voor onder andere Evening Standard, The Sunday Telegraph, The Guardian en Elle. De roman Steen, papier, schaar was haar debuut. Daarna volgde de bestseller H

PX9789049807986

Productspecificaties

Auteur
(7)
Elizabeth Day  
Reeks
(12)
Dwarsligger  
Volgnummer
(24)
682
Originele titel
(29)
The party
Genre
(10)
Literatuur & romans  
Thema
(64)
Hedendaagse levensstijl fictie,   Moderne en hedendaagse fictie,   Thriller / spannende fictie,   Verhalend thema: liefde en relaties,   Verhalend thema: sociale problematiek,   Vertaalde fictie  
Thema locatie
(67)
Engeland  
Fonds
(28)
Dwarsligger  
Uitvoering
(3)
Paperback  
Uitgavedatum
(32)
27/07/2020
Uitgavejaar
(74)
2020  
Taal
(39)
Nederlands  
Volume
(2)
120mm, 83mm, 17mm
Druk
(30)
1
Nieuw product