Mathilda's geheim

Corina Bomann

€ 19,99
€ 18,79 € 1,20 korting
Inclusief btw
Een vrouw gaat op zoek naar haar herkomst. Tot de Tweede Wereldoorlog alles ontwricht., Paperback
Aantal
Nog niet verschenen

Bij de aankoop van dit product ontvang je 18 proxispunten. Je winkelwagen bevat dan 18 proxispunten die je kan omzetten in een waardebon van € 0,90.

Voor de lezers van Lucinda Riley en Santa Montefiore

 

‘Een perfecte combinatie van historie, drama, romantiek en spanning.’ Chicklit.nl

 

Mathilda is zestien als haar moeder in 1931 plotseling sterft en ze alleen achterblijft. De wereld zit vol gevaren voor een jong meisje, maar dan komt de indrukwekkende Agneta Lejongård in haar leven. Agneta blijkt Mathilda’s voogd te zijn en ze neemt haar mee naar het prachtige landgoed de Leeuwenhof in het zuiden van Zweden.

 

Wat Mathilda niet weet is dat Agneta haar tante is, maar voordat Agneta haar over haar afkomst kan vertellen, wordt Europa verscheurd door de Tweede Wereldoorlog. Het leven zoals iedereen het kende verandert voorgoed. In de chaos zal Mathilda haar lot in eigen handen moeten nemen en nieuwe wegen moeten bewandelen op zoek naar geluk.

 

Over Agneta's erfenis:

‘Wat een geweldig boek, zeg! Verheug me nu al op de volgende twee delen.’ Anja, boekhandel Gianotten Mutsaers

 

‘Prachtig! Je voelt haar strijd, haar liefdes, haar keuze…’ Annet Ellenbroek, boekhandel Bruna Ellenbroek

 

‘Een sterke familieroman met de jonge Agneta als enorm fascinerende hoofdpersoon.’ Nadine Mussert, boekhandel Libris Cultuur café Van der Meer

 

‘Levert heerlijke uurtjes ontspanning en je steekt er nog wat historische kennis van op ook. Lekker lezen en genieten.’ Nederlands Dagblad

Corina Bomann (1974) woont op het Duitse platteland, waar ze in alle rust kan schrijven. Haar romans staan in Duitsland steevast hoog in de bestsellerlijsten. Bij Boekerij verschenen al meerdere succesvolle romans, waaronder Age

PX9789022587171

Productspecificaties

Auteur
(7)
Corina Bomann  
Vertaler
(27)
Lilian Caris  
Reeks
(12)
De vrouwen van de Leeuwenhof  
Volgnummer
(24)
2
Genre
(10)
Literatuur  
Thema
(64)
Familiesaga’s,   Historische romantiek,   Verhalend thema: liefde en relaties  
Thema periode
(66)
Vroeg 20e eeuw ca. 1900 tot ca. 1950  
Thema locatie
(67)
Zweden  
Trefwoorden
(73)
adel,   familie,   liefde,   lucinda riley,   zweden  
Fonds
(28)
Boekerij  
Uitvoering
(3)
Paperback  
Uitgavedatum
(32)
06/10/2020
Uitgavejaar
(74)
2020  
Taal
(39)
Nederlands  
Volume
(2)
231mm, 151mm, 47mm
Pagina's
(8)
575
Druk
(30)
1
Herdruk
(62)
Nee
Nieuw product