De loopjongen

Andrew Gross

€ 22,50
€ 21,15 € 1,35 korting
Inclusief btw
Gross, Andrew, Paperback
Aantal
Op voorraad levering binnen 24 à 48 uur*
(*met express levering door Post NL)

Bij de aankoop van dit product ontvang je 21 proxispunten. Je winkelwagen bevat dan 21 proxispunten die je kan omzetten in een waardebon van € 1,05.

‘De loopjongen’ (The Button Man) van Andrew Gross is een fascinerende familiegeschiedenis die historische feiten vermengt met spanning.

De Joodse broers Rabishevsky groeien in grote armoede op in het New York van de jaren 20 en 30. Morris, de jongste en meest ambitieuze, maakt snel carrière binnen de kledingindustrie. Al op 21-jarige leeftijd runt hij de business, samen met zijn broer Sol. Broer Harold raakt echter verzeild in de gangs van Lower East Side en uiteindelijk in de joodse maffia. Naarmate de zaak van Morris en Sol groeit, komen ze steeds vaker hard in aanvaring met de vakbond die in handen is van de meest gevreesde gangster van de stad, voor wie hun broer Harold een van de loopjongens is. Een harde confrontatie tussen de broers is onvermijdelijk...

Voor fans van ‘The Sopranos’ en ‘Boardwalk Empire’

Andrew Gross schreef een groot aantal thrillers die wereldwijd vertaald zijn. Voorgaande boeken als ‘Alleen hij’ en ‘De saboteur’ werden overladen met lof van zowel pers als lezers. Voor ‘De loopjongen’ baseerde Andrew Gross zich op het levensverhaal van zijn grootvader.
PX9789026148675

Productspecificaties

Auteur
(7)
Andrew Gross  
Medeauteurs
(23)
Andrew Gross  
Originele titel
(29)
Button man
Genre
(10)
Literatuur  
Thema
(64)
Georganiseerde misdaad,   Historische fictie,   Thriller / spannende fictie,   Vertaalde fictie  
Thema periode
(66)
VS: crisis van de jaren ‘30 (1929 - 1939)  
Thema locatie
(67)
New York  
Fonds
(28)
De Fontein Romans & Spanning  
Uitvoering
(3)
Paperback  
Uitgavedatum
(32)
27/08/2019
Uitgavejaar
(74)
2019  
Taal
(39)
Nederlands  
Volume
(2)
228mm, 150mm, 30mm
Pagina's
(8)
400
Druk
(30)
1
Herdruk
(62)
Nee
Nieuw product