De boekaniers 1 SC

Muñoz, David, Paperback
8,95 €

PX9789463731300

Bij aanschaf van dit product krijgt u in totaal 8 Proxis punten. Uw winkelwagen bevat een totaal aan 8 punten die omgezet kunnen worden in een korting- en waardebon van 0,40 €.


Meer informatie

Londen, halverwege de zeventiende eeuw. Sinds de dood van zijn vader, oefent de openhartige Jonas, botanicus en naturalist emeritus, zijn passie uit in de grote kas van zijn oom. Die laatste bereidt een gevaarlijke expeditie voor naar Nieuw Spanje op zoek naar een fantastisch schepsel recht uit de Azteekse legenden. Een verloren wapen van de goden, een wetenschappelijke interessante vondst, maar ook een voorwerp met een grote aantrekkingskracht voor het Europese publiek, dat veel hebzucht opwekt. Dankzij zijn vaardigheden, zal Jonas deelnemen aan het avontuur en aan boord gaan. Maar de Caribische wateren worden binnengevallen door piraten. Engelse en Nederlandse oorlogsschepen strijden om de controle over de zee. Het gevaar dat Jonas tegemoet gaat is nog veel erger ... Een geweldige nieuwe avonturenserie in de traditie van Pirates of the Caribbean en Schateiland, geschreven door David Muñoz. Entertainment van de bovenste plank, schitterend geïllustreerd door Tirso, tekenaar uit de dynamische Spaanse school. Voor de liefhebbers van Long John Silver en Drakenbloed.

Productgegevens

  • Commentaar
  • Schrijf uw recensie

    De boekaniers 1 SC

    De boekaniers 1 SC

    Muñoz, David, Paperback