De vijand

Wood, Tom

€ 9,99
Inclusief btw
drie namen, drie slachtoffers, twee dagen om ze te vermoorden, Ebook
Aantal
Dit is een digitale versie. U bestelt dit als een gewoon boek, maar ontvangt enkel een downloadlink.

Bij de aankoop van dit product ontvang je 9 proxispunten. Je winkelwagen bevat dan 9 proxispunten die je kan omzetten in een waardebon van € 0,45.

Voor de fans van Lee Child, The Unit en Prison Break

Adrenaline en testosteron
Victor is als huurmoordenaar de allerbeste in zijn vak. Door omstandigheden moet hij nu voor de CIA werken en dat gaat hem niet makkelijk af. Als een mislukte missie uitmondt in een uiterst chaotische situatie tussen twee internationale wapenhandelaren, begint Victor zich te realiseren dat zijn nieuwe bazen wellicht niet het beste met hem voorhebben.

Hij moet drie moorden plegen, maar na elke aanslag raakt hij dieper in een samenzwering verwikkeld die maakt dat hij iedereen begint te wantrouwen. En dan met name de mensen die aan zijn kant horen te staan… Victor realiseert zich te laat dat hij een pion is geworden in een spel dat hij niet van plan was te spelen. Want hij is niet langer de jager, maar de prooi.


De pers over de boeken van Tom Wood

‘De scènes zijn levensecht en de plot wordt vakkundig uitgewerkt.’ The New Yorker

‘Wood is een naam waar we terecht veel meer van zullen horen.’ Daily Mail

‘Net zo sprankelend als het vroege werk van Robert Ludlum.’ Booklist

PX9789402308891

Productspecificaties

Auteur
(7)
Wood, Tom  
Reeks
(12)
Victor  
Genre
(10)
Thriller & Spanning  
Fonds
(28)
Boekerij  
Uitvoering
(3)
EPUB2 met digitaal watermerk  
Uitgavedatum
(32)
27/07/2017
Pagina's
(8)
432
Nieuw product