Mind games

Leona Deakin

€ 17,99
€ 16,91 € 1,08 korting
Inclusief btw
Het spel is je cadeau. Durf je te spelen?, Paperback
Aantal
Wordt verstuurd binnen: Ca. 3 werkdagen
Meer info

Bij de aankoop van dit product ontvang je 16 proxispunten. Je winkelwagen bevat dan 16 proxispunten die je kan omzetten in een waardebon van € 0,80.

'FANTASTISCH! De verslavendste thriller die ik dit jaar heb gelezen.' Goodreads

Spannende psychologische thriller voor de lezers van M.J. Arlidge en Robert Bryndza

Vier vreemden worden vermist en er is maar één aanwijzing over hun verblijfplaats. Op de plaats waar ze voor het laatst zijn gezien, ligt een verjaardagskaart met een korte tekst: ‘Het spel is je cadeau. Durf je te spelen?’

De politie neemt de zaak in eerste instantie niet serieus: het heeft er alle schijn van dat het om een grap gaat. Maar de families zijn ervan overtuigd dat er iets anders aan de hand is. De dochter van een van de slachtoffers haalt dokter Augusta Bloom, psycholoog en privédetective, over om zich in de verdwijningen te verdiepen. Naarmate Augusta zich steviger in de zaak vastbijt en het gedrag, de beweegredenen en de persoonlijkheden van de vermisten onder de loep neemt, komt ze tot een angstaanjagende ontdekking. Er is één heel duidelijke verbindende factor, een overeenkomende karaktertrek, en die karaktertrek maakt hen heel erg gevaarlijk.

Terwijl het spel steeds meer spelers verzamelt en meer families hun geliefden verliezen, bindt dr. Bloom de strijd aan met de tijd om de slachtoffers te vinden. Maar speelt ze op deze manier niet gewoon mee met het spel?


Lezers over Mind games

‘Razendsnel, verslavend en vol twists. Deze thriller overtrof al mijn verwachtingen.’ Lizzie Goudsmit, redacteur Transworld

‘Ik sloeg de pagina’s koortsachtig om en moest het boek soms zelfs even wegleggen voor een adempauze. Niet normaal zo spannend!’

‘Wauw! Mind games is slim, verfrissend en origineel. Ik vond het helemaal geweldig.’

PX9789022587133

Productspecificaties

Auteur
(7)
Leona Deakin  
Medeauteurs
(23)
Leona Deakin  
Vertaler
(27)
Els Franci-Ekeler  
Genre
(10)
Thriller & Spanning  
Thema
(64)
Misdaad en mysteryfictie,   Psychologische thriller,   Thriller / spannende fictie,   Verhalend thema: interior life  
Trefwoorden
(73)
manipulatie,   manipulator,   moord,   narcisme,   narcist,   psychologische thriller,   psycholoog,   psychopaat,   schizofrenie,   vermissing  
Fonds
(28)
Boekerij  
Uitvoering
(3)
Paperback  
Uitgavedatum
(32)
04/06/2019
Uitgavejaar
(74)
2019  
Taal
(39)
Nederlands  
Volume
(2)
215mm, 141mm, 30mm
Pagina's
(8)
304
Druk
(30)
1
Herdruk
(62)
Nee
Nieuw product