Vermiste meisjes

Megan Miranda, Paperback
Meer van Megan Miranda
17,85 €

In winkelwagen

In prijs verlaagd!

-1,14 €

18,99 €

PX9789026142130

Bij aanschaf van dit product krijgt u in totaal 17 proxispunten. Uw winkelwagen bevat een totaal aan 17 punten die omgezet kunnen worden in een waardebon van 0,85 €.


Meer informatie

‘Vermiste meisjes’ is het thrillerdebuut van YA-auteur Megan Miranda. Ruth Ware (‘In een donker donker bos’) schreef over dit boek: ‘Het verleden van een klein stadje wordt blootgelegd in deze thriller vol verdachtmakingen, bedreigingen en verwarrende motieven. Een aangrijpend boek! I loved it.’

Nicolette (Nic voor vrienden) is terug in Cooley Ridge om voor haar hulpbehoevende vader te zorgen. Tien jaar daarvoor is ze naar Philadelphia vertrokken, niet lang na de verdwijning van haar beste vriendin Corinne. Die verdwijning is nooit opgelost. Nu, slechts een paar dagen na haar aankomst, verdwijnt er opnieuw een meisje. Deze zaak rijt de wonden rondom de vermissing van Corinne open. Alle mensen die indertijd met de zaak te maken hadden, wonen nog steeds in Cooley Ridge. Nic’s broer en zijn vrouw verwachten een kind. Corinne’s toenmalige vriend werkt in de lokale kroeg. En Tyler, Nic’s ex-vriend, is aan het daten met Annaleise. Annaleise, die ieders alibi was voor de nacht waarin Corinne verdween. Maar nu is het juist zij die verdwenen is…
Nic ontrafelt de geheimen die haar familie en vrienden verbergen en langzaam wordt duidelijk wat er tien jaar geleden daadwerkelijk gebeurd is.

‘Duister, nostalgisch en een ingenieuze manier van vertellen. Megan Miranda is een aanwinst voor de thrillerwereld.’ Booklist

Voor fans van Clare Mackintosh en Alex Marwood.

Productgegevens

  • Commentaar
  • Schrijf uw recensie

    Vermiste meisjes

    Vermiste meisjes

    Megan Miranda, Paperback