De loopjongen

Gross, A., Paperback
Meer van A. Gross
21,15 €

Reserveer nu

In prijs verlaagd!

-1,35 €

22,50 €

PX9789026148675

Bij aanschaf van dit product krijgt u in totaal 21 proxispunten. Uw winkelwagen bevat een totaal aan 21 punten die omgezet kunnen worden in een waardebon van 1,05 €.


Meer informatie

‘De loopjongen’ (The Button Man) van Andrew Gross is een fascinerende familiegeschiedenis die historische feiten vermengt met spanning.

De Joodse broers Rabishevsky groeien in grote armoede op in het New York van de jaren 20 en 30. Morris, de jongste en meest ambitieuze, maakt snel carrière binnen de kledingindustrie. Al op 21-jarige leeftijd runt hij de business, samen met zijn broer Sol. Broer Harold raakt echter verzeild in de gangs van Lower East Side en uiteindelijk in de joodse maffia. Naarmate de zaak van Morris en Sol groeit, komen ze steeds vaker hard in aanvaring met de vakbond die in handen is van de meest gevreesde gangster van de stad, voor wie hun broer Harold een van de loopjongens is. Een harde confrontatie tussen de broers is onvermijdelijk...

Voor fans van ‘The Sopranos’ en ‘Boardwalk Empire’

Andrew Gross schreef een groot aantal thrillers die wereldwijd vertaald zijn. Voorgaande boeken als ‘Alleen hij’ en ‘De saboteur’ werden overladen met lof van zowel pers als lezers. Voor ‘De loopjongen’ baseerde Andrew Gross zich op het levensverhaal van zijn grootvader.

Productgegevens

  • Commentaar
  • Schrijf uw recensie

    De loopjongen

    De loopjongen

    Gross, A., Paperback