De flirtcursus

Laura de Koning, Paperback
Meer van Laura de Koning
14,10 €

In winkelwagen

In prijs verlaagd!

15,00 €

PX9789026340796

Bij aanschaf van dit product krijgt u in totaal 14 proxispunten. Uw winkelwagen bevat een totaal aan 14 punten die omgezet kunnen worden in een waardebon van 0,70 €.


Meer informatie

In 'De flirtcursus' van Laura de Koning heeft Ted haar buik vol van de liefde, ze heeft heel andere zorgen nu ze er met haar twee dochters alleen voor staat. Hoe moet ze de huur voor de komende maand bijvoorbeeld betalen? En wanneer heeft ze eens een moment voor zichzelf? Vriendin en fitgirl Soraya is al járen op zoek naar een leuke man, maar het lijkt alsof ze alleen maar hopeloze types tegenkomt. Samen komen ze op het idee om een flirtcursus voor mannen op te zetten. Ted bedenkt een slim concept, het móét wel een succes worden. Dat niet alles zich laat plannen, merken ze allebei al snel. Laura de Konings 'De flirtcursus' is vrolijkmakend tot het einde, vol humor en herkenbare situaties. De aanstekelijke stijl maakt het onmogelijk dit boek neer te leggen. Voor de fans van Jill Mansell en Sophie Kinsella.

Productgegevens

  • Commentaar
  • Schrijf uw recensie

    De flirtcursus

    De flirtcursus

    Laura de Koning, Paperback