De baai van de flamingo's

Caspari, Sofia, Hardcover
Meer van Sofia Caspari
21,15 €

In winkelwagen

In prijs verlaagd!

-1,35 €

22,50 €

PX9789032514815

Bij aanschaf van dit product krijgt u in totaal 21 proxispunten. Uw winkelwagen bevat een totaal aan 21 punten die omgezet kunnen worden in een waardebon van 1,05 €.


Meer informatie

De boeken van Sofia Caspari zijn perfect voor de lezers van Sarah Lark en Leila Meacham. 'De baai van de flamingo's' is haar tweede boek dat zich in het Argentinië van de negentiende eeuw afspeelt. Argentinië, 1876. De jonge weduwe Annelie hoopte met haar dochter Mina een nieuw leven op te bouwen, maar haar tweede echtgenoot is een bruut die haar mishandelt en kleineert. Als ook Mina het slachtoffer dreigt te worden van hun nieuwe 'familie', vinden de twee vrouwen de moed om hun leven in eigen hand te nemen. Ze vertrekken naar Buenos Aires, maar dat blijkt niet de veilige haven die zij zich hadden voorgesteld als hun paden zich kruisen met die van een op wraak beluste jonge vrouw... Sofia Caspari schreef eerder 'In het land van de koraalboom', dat zich ook in Argentinië afspeelt. Haar dikke, meeslepende romans staan garant voor vele uren leesplezier.

Productgegevens

  • Commentaar
  • Schrijf uw recensie

    De baai van de flamingo's

    De baai van de flamingo's

    Caspari, Sofia, Hardcover